Hakkımızda

      Yabancı dil öğrenmek artık bir hobi olmaktan çıktı daha çok bir gereksinim haline geldi. Özellikle çalışan herkesin alanı, yaptığı işi ne olursa olsun yabancı dilinin iyi olması bekleniyor, isteniyor. İş ortamında büyük bir rekabetin olduğu bu zamanlarda önde olabilmek için İngilizcenin iyi olması bile yeterli kalmamaktadır. Başka bir dili daha bilmek iyi konuşmak gereklidir. Böyle günlerin koşulların olduğu ortamda sizde bir an önce kendinizi geliştirmelisiniz. Yurtdışında dil öğrenmek artık hem çok ucuz hem de çok keyifli bir hale gelmiştir. Size sunulan pek çok seçenek arasından yurtdışına nasıl gitmeniz gerektiğini seçtikten sonra gerisini Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti’ye bırakın. Vize müracaat işlemlerinde yapmanız gerekenleri söylemekten başlayarak, öğrenciler için ucuz uçak bileti teminini sağlamaktadır. Tüm bunlarla kalmaz; yurtdışında başınıza bir şey gelmesi olasılığına karşılık sizlere iyi bir sağlık sigortası sağlar, farklı konaklama sunumlarını sizin tercihinize sunar, havaalanı karşılama hizmetlerimiz ile oraya gittiğinizde kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

       Eurostar’ın 20 yıllık deneyimleri sayesinde sizin yurtdışına gittiğinizde nelere ihtiyacınız olacağını iyi bilir ve ona göre tüm hizmetleri size sunar. Eurostar’ın verdiği hizmetlerden bir kaçı; dil okulu hizmeti, üniversite ve MBA programları, yurtdışı yaz okulları, yönetici, iş adamları için programlar, sınava hazırlık programları, work and travel, yurtdışında stajdır. Bunlar arasından sizin için en uygun olanını tecrübeli danışmanlarımız ile beraber karar veririz. Bu sayede oraya gittiğinizde aldığınız hizmetten memnun kalmamanız imkânsız olur. Sizin için en iyi hizmetin hangisi olduğuna karar verdikten sonraki tüm zamanlarda da hep sizin yanınızdayız.
Eurostar 1993 yılında kurulmuş bir yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir. O zamandan bu zamana kadar yurtdışına gönderdiğimiz öğrencilerin sayısı çok fazladır. Her öğrenci ile yurtdışından dönüşünde mutlaka konuşur, iyi veya kötü yönde tüm düşüncelerini bizimle paylaşmalarını isteriz. Bu sayede bir dahaki yurtdışına yollanan öğrenciler diğer öğrencilerin karşılaştıkları olaylar ile karşılaşmaz. Zaten bünyemizdeki danışmanlar da dönem dönem yurtdışında hizmet verdiğimiz yerlere gidip kontrol ederek öğrencilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen her şeyi yaparız.
Eurostar ile anlaşan öğrencilerin ailelerinin de gözü arkada kalmaz. Sizlerin okullarınız, kalacağınız yerler ile sürekli İletişim içerisinde olan şirketimiz, ailelerinizin size ulaşamaması halinde bizler aracılığı ile sizlere kolayca ulaşabilecek, içleri rahat olacaktır. Böyle bir güveni, böyle bir hizmeti başka bir yerde bulamayacağınıza eminiz. Bu nedenle bizimle çalışmak, bizim danışmanlığımızda yurtdışına gitmek hem sizi hem de bizi mutlu edecektir.

      Çalıştığı ülkeler Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti’dir.